Filmy - Rok 2015

W trakcie opracowywania.

Filmy - Rok 2014

Festyn Parafialny w Łodzi - Bonifratrzy A.D. 2014.
Festyn zorganizowany przy parafii razem z Siostrami ze Zgromadzenia Św. Karola Boromeusza (karolanki) na rzecz budowy Ośrodka Pomocy Sióstr Karolanek dla Chorych i Cierpiących w Pabianicach.

 

Dzieci ze scholi parafialnej podczas koncertu na Festynie Parafialnym 11.05.2014 roku
Dzieci ze Scholi Dziecięcej zapraszają do wspólnego śpiewania. Spotkania scholi odbywają się w każdą środę o godzinie 17:00

Filmy - Rok 2013

W tym roku Parafia NMP Matki Odkupiciela i św. Jana Bożego obchodzi 25-lecie swojego istnienia.
O jubileuszu oraz powstaniu parafii opowiada Ksiądz Proboszcz - Władysław Łojan

 

10.10.2013 r. odbyła się uroczystość 25-lecia istnienia Parafii NMP Matki Odkupiciela. Mszy świętej przewodniczył Arcybiskup Metropolita Łódzki Ksiądz Marek Jędraszewski

 

Matka Odkupiciela
W oktawie Wielkanocy wspominamy ósmą rocznicę odejścia do domu Ojca Błogosławionego Jana Pawła II

 

Radna Generalna Sióstr św. Karola Boromeusza - siostra Markutty Jacob opowiedziała nam podczas swojego krótkiego pobytu w Polsce o tym, jak w Indiach przeżywany jest Rok Wiary, który właśnie obchodzimy.

 

Schola dziecięca
Dzieci ze Scholi Dziecięcej zapraszają do wspólnego śpiewania. Spotkania scholi odbywają się w każdą środę o godzinie 17:00
SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKIE CHĘTNE DZIECI !!!

 

Prezentacja multimedialna tekstu piosenki religijnej Magdy Anioł na roraty 2013 z Małym Gościem oraz podkład muzyczny ze śpiewem.

 

Przedstawienie Wielkopostne stworzone przez młodzież z naszej parafii na podstawie książki Ramona Cue Romano SI "Mój Chrystus Połamany"

 

Jeden z wielu przeglądów, które przed laty zorganizowaliśmy w naszej parafie. Tym razem podczas koncertu zaprezentowaliśmy różne aranżacje kolęd oraz pastorałek.

 

Kilka słów o różańcu
O różańcu opowiadają dzieci z naszej scholi parafialnej.
Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe oraz na spotkania scholi dziecięcej

Filmy - Rok 2012

W 2012 roku zdecydowaliśmy się odejść troszkę od klasycznej konwencji przedstawienia narodzin Jezusa. Przed Wami - Jasełka na wesoło.

Filmy - Rok 2011

W trakcie opracowywania.